O firmie

Nasza firma została założona w 1991 roku jako odpowiedź na rosnący popyt na wykonawstwo instalacji elektrycznych, głównie w nowobudowanych domach jednorodzinnych w rejonie Tarnobrzega. Dzięki solidnemu wykonawstwu oraz konkurencyjnym cenom usług, przez cały dotychczasowy okres działalności zachowujemy ciągłość zleceń. Właścicielem firmy jest Marek Kubik, absolwent Technikum Mechaniczno-Elektrycznego w Tarnobrzegu.
Właściwe wykształcenie kierunkowe, ciągłe dokształcanie się i śledzenie nowości w branży, wsparte wieloletnią praktyką pozwala nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Prowadzimy roboty polegające na wykonawstwie jak również na remontach i modernizacjach urządzeń energetycznych oraz instalacji elektrycznych.
Wykonujemy również instalacje odgromowe, tak na budynkach mieszkalnych, jak i na obiektach użyteczności publicznej.

Oferta naszej firmy stopniowo rosła na przestrzeni lat. Do standardowych instalacji elektrycznych po kilku latach działalności dochodziły też instalacje domofonowe czy telefoniczne, a następnie szeroko pojęte sieci komputerowe. Jesteśmy certyfikowanym wykonawcą Systemu Okablowania Strukturalnego firmy Legrand oraz firmy Emiter.

W szerokiej gamie naszych usług znajdujemy także pomiary: skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, zabezpieczeń różnicowoprądowych, rezystancji izolacji czy też stanu instalacji odgromowej. W ostatnim czasie udało nam się poszerzyć ofertę o pomiary natężenia oświetlenia.

Posiadamy w swojej ofercie także kosztorysowanie robót elektrycznych. W razie potrzeby jesteśmy także w stanie podjąć się zaprojektowania i nadzorowania robót w branży elektrycznej.

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku z optymizmem patrzymy w przyszłość i czekamy na kolejne zlecenia.
Wybierając nasze usługi otrzymają Państwo fachową poradę oraz wykonawstwo najwyższej klasy.

kontakt